Dzień na Sportowo tylko w S1!

Już 8 lipca 2023 od godziny 12:00 do 18:00 czeka na Was niesamowita dawka adrenaliny i rozrywki sportowej. Przygotujcie się na fantastyczną zabawę, pełną aktywności i emocji w S1!

Trampoliny sportowe, taneczna mata, podnoszenie ciężarów, tor przeszkód, pomiar kroków i mini dart – to tylko niektóre atrakcje, które będą czekać na Was podczas tego wyjątkowego dnia.

Niezależnie od tego, czy jesteście mistrzami skoków na trampolinie, miłośnikami tańca czy fanami siłowni, każdy znajdzie coś dla siebie! Skoczcie wysoko, wykonujcie dynamiczne ruchy, podnieście swoje siły do maksimum i poprawcie swoje wyniki.

A to jeszcze nie wszystko! Podczas Dnia na Sportowo w S1 czekają również nagrody! Wygrajcie fantastyczne ręczniki i zegarki, które będą nie tylko pamiątką po aktywnym dniu, ale także praktycznymi gadżetami.

Bądźcie gotowi do wzięcia udziału w różnych konkursach i wykażcie się swoimi sportowymi umiejętnościami, aby zdobyć te wyjątkowe nagrody.

Zbierzcie swoją drużynę, załóżcie wygodne sportowe stroje i dołączcie do nas na niezapomnianej imprezie sportowej. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!